W każdą środę w godzinach 15.30 – 17.30 w pokoju nr 1 na parterze jarosławskiego ratusza dyżurują prawnicy, adwokaci i radcy prawni udzielający porad w zakresie m.in.: prawa cywilnego, karnego, prawa pracy oraz spraw lokalowych i finansowych.
. Tegoroczne edycja programu „Prawo dla każdego” rozpoczęła się 3 stycznia.
To program realizowany przez Urząd Miasta Jarosławia od 2005 roku. Jego celem jest wzrost świadomości prawnej i poczucia bezpieczeństwa mieszkańców oraz umożliwienie osobom potrzebującym skorzystania z bezpłatnych porad.
Co roku z poradnictwa korzysta kilkaset osób. Najczęściej poruszanymi tematami są sprawy rodzinne, karne, zagadnienia dotyczące: prawa cywilnego, spraw lokalowych, finansowych, prawa pracy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze