„Zamkowe Teatralia” to cykl wydarzeń kulturalnych organizowany przez Przemyskie Centrum Kultury i Nauki Zamek z szefową Renatą Nowakowską na czele. W ramach programu na sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego odbywały się koncerty, które cieszyły się dużą popularnością miłośników dobrej muzyki.
Koncert finałowy „W kręgu muzyki klasycznej”, który odbył się w sobotę, 25 października w Przemyślu, był okazją do zanurzenia się w świat najpiękniejszych arii operowych i operetkowych, które poruszają serca melomanów na całym świecie. Na scenie wystąpili znakomici artyści: Justyna Bluj (sopran), Magdalena Stefaniak (sopran), Damian Wilma (baryton) oraz Aleksander Teliga (pianista), którzy wspólnie stworzyli wieczór pełen emocji, pasji i kunsztu. Program obfitował w utwory zachwycające swoją melodyjnością, dramatyzmem i ekspresją.
– Każda z arii była jak opowieść – o miłości, tęsknocie, nadziei i ludzkich namiętnościach. Publiczność nagradzała artystów gromkimi brawami, doceniając ich nie tylko za perfekcyjne wykonanie, ale także za niezwykłą charyzmę sceniczną
Reklama
– podkreślają organizatorzy „Zamkowych Teatraliów”.
opr. MR
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze