Reklama

„W kręgu muzyki klasycznej”. Zakończyły się „Zamkowe Teatralia” [ZDJĘCIA]

„Zamkowe Teatralia” to cykl wydarzeń kulturalnych organizowany przez Przemyskie Centrum Kultury i Nauki Zamek z szefową Renatą Nowakowską na czele. W ramach programu na sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego odbywały się koncerty, które cieszyły się dużą popularnością miłośników dobrej muzyki.

Koncert finałowy „W kręgu muzyki klasycznej”, który odbył się w sobotę, 25 października w Przemyślu, był okazją do zanurzenia się w świat najpiękniejszych arii operowych i operetkowych, które poruszają serca melomanów na całym świecie. Na scenie wystąpili znakomici artyści: Justyna Bluj (sopran), Magdalena Stefaniak (sopran), Damian Wilma (baryton) oraz Aleksander Teliga (pianista), którzy wspólnie stworzyli wieczór pełen emocji, pasji i kunsztu. Program obfitował w utwory zachwycające swoją melodyjnością, dramatyzmem i ekspresją.

– Każda z arii była jak opowieść – o miłości, tęsknocie, nadziei i ludzkich namiętnościach. Publiczność nagradzała artystów gromkimi brawami, doceniając ich nie tylko za perfekcyjne wykonanie, ale także za niezwykłą charyzmę sceniczną

Reklama

– podkreślają organizatorzy „Zamkowych Teatraliów”.

opr. MR

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości