Reklama

W starym roku nie sposób było się zapisać do lekarza

07/01/2015 08:35

Dzięki pogłębiającemu się chaosowi w służbie zdrowia i nowym pomysłom pana ministra tylko do końca roku do okulisty można się było zarejestrować bez skierowania. Chcąc uniknąć wystawania w długiej kolejce do lekarza rodzinnego, pewnie jak wielu innych pacjentów, postanowiłam skorzystać z ostatniej szansy i zarejestrować się do okulisty przyjmującego w przychodni przy ulicy Sportowej jeszcze w grudniu.

Telefon wykonałam w ostatni grudniowy poniedziałek. Wielkie było moje zdziwienie, kiedy mnie poinformowano, że rejestracja okulistyczna w roku 2014 czynna już nie będzie, a zarejestrować się można w styczniu, tyle że już ze skierowaniem. Nie rozumiem, dlaczego uniemożliwiono pacjentom skorzystanie z możliwości zapisu do lekarza na starych zasadach – narzeka Czytelniczka. – W styczniu rozpocznie się przecież szturm na gabinety lekarzy rodzinnych, a pacjenci i tak mają już dość stania w kolejkach do poradni.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama