Dzięki pogłębiającemu się chaosowi w służbie zdrowia i nowym pomysłom pana ministra tylko do końca roku do okulisty można się było zarejestrować bez skierowania. Chcąc uniknąć wystawania w długiej kolejce do lekarza rodzinnego, pewnie jak wielu innych pacjentów, postanowiłam skorzystać z ostatniej szansy i zarejestrować się do okulisty przyjmującego w przychodni przy ulicy Sportowej jeszcze w grudniu.
Telefon wykonałam w ostatni grudniowy poniedziałek. Wielkie było moje zdziwienie, kiedy mnie poinformowano, że rejestracja okulistyczna w roku 2014 czynna już nie będzie, a zarejestrować się można w styczniu, tyle że już ze skierowaniem. Nie rozumiem, dlaczego uniemożliwiono pacjentom skorzystanie z możliwości zapisu do lekarza na starych zasadach – narzeka Czytelniczka. – W styczniu rozpocznie się przecież szturm na gabinety lekarzy rodzinnych, a pacjenci i tak mają już dość stania w kolejkach do poradni.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze