Ul. Tatarska prowadzi ze starówki wprost do najbardziej reprezentatywnych miejsc miasta: na Zniesienie, Kopiec Tatarski i wyciąg narciarski. Jej stan nie przystoi atrakcji turystycznej.
Tatarska rozpoczyna swój bieg przy murach klasztoru Karmelitanek Bosych. Pnie się stromo w górę, a im wyżej, tym gorzej. Zamiast asfaltu betonowe płyty. Popękane, dziurawe i uszczerbione. Poboczy nie ma, jest za to wysypany żwir i kamienie, na których – jak mówią mieszkańcy – można nogi połamać. Jedna ze starszych kobiet opowiada, że skręciła tu kostkę, gdy robiła miejsce przejeżdżającemu samochodowi.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Wyciąg narciarski najbardziej reprezentatywnym miejscem miasta ?!?!?!?!?!?!?!?!?! A Kopiec Tatarski może był, do czasu kiedy nie został zabetonowany !!!
ta droga w doł to rozpacz, jakies płyty kolejowe. Jak ci mieszkańcy jeżdżą w zimie?
W latach 60-tych XX wieku chodziłem kilka lat tą ulica i ostatnio odwiedziłem te miejsca-niestety, nic się nie zmieniło.Skansen starego Przemyśla.
Nawet najgorsza swołocz która rządziłaby tym miastem już dawno zrobiłaby porządek z tą ulicą.To niewiarygodne że tak można zaniedbać tą dzielnicę miasta.
Zamiast wyremontować ludziom porządnie ulice to wywalili kupę szmalu na zdewastownie i sprofanownie Zniesienia i Kopca Tatarskiego, co za tumany j e b a n e !!!
Miała już być wyremontowana przed Eurokoko 2012 tak jak Mickiewicza , Dworskiego , 3go Maja itd a do Medyki miała być 4 pasmówka ze ścieżką rowerową .
w zimie trzy "zdrowaśki" i jedziemy na dół :)
W zimie w dół to loteria i masakryczne ryzyko, a w górę to litry wypalonego na darmo paliwa...
Przecież aquaparki czy debilne kładki kilkaset m. od mostu są ważniejsze od remontu ulic czy kamienic które są w skandalicznym stanie. Realia przemyskie...
Mieszka tam od urodzenia prawie 30 lat miasto nic nie zrobilo w tych okolicach dla mieszkancow bezinteresownie tatarska i wszystkie jej pidpozadkowane to totalna porazka nikt nie wspomina jak to oddzialywuje na podzespoly w aucie jakie koszty napraw koszty czesci ludzie placa podatki mandaty podatek drogowy wspomne ze najwiekszy w europie policjiantow jest mnostwo i strazy miejskiej chyba tyle co ksoezy i klerykow to jakies chore haszowe boisko przy szkowskiego z jedna tablica do koszykowki zero mozliwoscizabicia nudy co ma robic mlodziez dzieci gdzie maja spedzac czaswolny wysylalismy mnustwo pidm
Mnostwo pism z prozba o naprawe boiskaoferowalismy pozmoc przy pracachvezplatnie wszystko na marne stok narciarki ktory ledwo zarabia na siebie czemu nie iwestuja w to co namy forty twierdza przemysl 2 co do wielkosci w europie nie mam pojecia o czym ci radni mysla chyba tylko o sobie elo cisnieniowcom
Pech w tym, że wieloletni Prezydent Miasta Przemyśl naprzód wyremontował ulicę, która wiedzie po jego dom, oraz ulice gdzie pomieszkują jego "partyjni" koledzy. No i kasy nie starczyło, a że wstyd dla miasta, no trudno jakość to trzeba przeżyć, koledzy nie dawali żyć, dzwonili co dziennie więc co miał biedny Pan Prezydent zrobić remontował. Kpiny, marnotrawstwo pieniędzy, nich sprzeda bunkier, który miał być zapleczem gastronomiczne, administracyjnym przy wyciągu, na którego wydał trzy bańki na same mury, brawo za nadzór właścicielki, jak by tak zarządzał spółka prywatną to dawno by go tu nie było a za tą nie gospodarność powinien odpowiedzieć przed nie zawisły sądem.
Wyciąg narciarski najbardziej reprezentatywnym miejscem miasta ?!?!?!?!?!?!?!?!?! A Kopiec Tatarski może był, do czasu kiedy nie został zabetonowany !!!
ta droga w doł to rozpacz, jakies płyty kolejowe. Jak ci mieszkańcy jeżdżą w zimie?
W latach 60-tych XX wieku chodziłem kilka lat tą ulica i ostatnio odwiedziłem te miejsca-niestety, nic się nie zmieniło.Skansen starego Przemyśla.