Reklama

1 września kolejna odsłona „Ulicy zdrowia”

31/08/2015 12:00

Już jutro, 1 września mieszkańcy Jarosławia oraz okolicznych miejscowości będą mieli okazję po raz kolejny skorzystać z bezpłatnych badań medycznych.

Przypominamy, że inicjatywa ta jest realizowana w ramach programu „Bezpieczny Jarosław,” który od kwietnia umożliwił ponad 1,5 tys. osobom skontrolowanie swojego stanu zdrowia.

1 września na ul. Grodzkiej  w Jarosławiu w godzinach 10.00 – 13.00 będzie można skorzystać z bezpłatnych badań medycznych w ramach akcji „Ulica Zdrowia.”  Program już od kwietnia oferuje standardowy pakiet badań, którym może poddać się każdy zainteresowany. Na Rynku w tych samych godzinach odbywać się będzie pobór krwi w mobilnym punkcie Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie. 


IP
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości