Już jutro, 1 września mieszkańcy Jarosławia oraz okolicznych miejscowości będą mieli okazję po raz kolejny skorzystać z bezpłatnych badań medycznych.
Przypominamy, że inicjatywa ta jest realizowana w ramach programu „Bezpieczny Jarosław,” który od kwietnia umożliwił ponad 1,5 tys. osobom skontrolowanie swojego stanu zdrowia.
1 września na ul. Grodzkiej w Jarosławiu w godzinach 10.00 – 13.00 będzie można skorzystać z bezpłatnych badań medycznych w ramach akcji „Ulica Zdrowia.” Program już od kwietnia oferuje standardowy pakiet badań, którym może poddać się każdy zainteresowany. Na Rynku w tych samych godzinach odbywać się będzie pobór krwi w mobilnym punkcie Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze