9 maja szczypiorniści świętowali swój jubileusz. 10 lat istnienia Stowarzyszenia Piłki Ręcznej „Orzeł” Przeworsk obchodzono oczywiście na sportowo.
Uroczystości rozpoczęły się mszą św. w kościele oo. Bernardynów. Następnie w hali sportowej im. Tadeusza Ruta rozegrano spotkanie piłki ręcznej pomiędzy zespołem „Orła” z sezonu 2006/2007 a aktualną drużyną SPR „Orzeł”. W niecodziennym meczu zwycięski okazał się zespół z pierwszych rozgrywek II ligi. W wydarzeniu wzięli udział burmistrz miasta Przeworska Leszek Kisiel oraz zastępca burmistrza Wojciech Superson.
Po meczu odbyła się dekoracja działaczy SPR „Orzeł”. Odznaczenia związkowe wręczył prezes POZPR w Rzeszowie Marian Sikora wraz z burmistrzem miasta. Złote odznaki Związku Piłki Ręcznej w Polsce powędrowały do Wacława Krzana i Janusza Rylowskiego. Srebrne otrzymali: Mariusz Curzytek i Wiesław Lasek, zaś brązowe: Paweł Pilek, Jacek Szpytma i Tomasz Balawender.

fot.UM Przeworsk
Podczas jubileuszu nie mogło zabraknąć meczu szczypiornistów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.O co właściwie tutaj chodzi? W szeregu stoją same dziadki i wręczają sobie medale ku czci i wzajemnej adoracji a młodzi sportowcy, na których powinno miastu zależeć, prawie są niewidoczni i dla nich nie ma nagród. O co właściwie tutaj chodzi???
O co właściwie tutaj chodzi? W szeregu stoją same dziadki i wręczają sobie medale ku czci i wzajemnej adoracji a młodzi sportowcy, na których powinno miastu zależeć, prawie są niewidoczni i dla nich nie ma nagród. O co właściwie tutaj chodzi???