Reklama

100 kg karmy dla „Nadziei”

Cały kajak karmy, czyli ponad 100 kg, przekazało Stowarzyszeniu Ochrony Zwierząt „Nadzieja” szefostwo Stowarzyszenia „Róża Wiatrów”. Pożywienie zebrane zostało podczas akcji pod hasłem „Kajakiem za karmę dla zwierząt”.

Każdy mógł za darmo popływać kajakiem w Przemyślu na Przystani Wodnej lub wziąć udział w Tramwaju Wodnym „Róży Wiatrów” na trasie Ostrów – Przystań Wodna[paywall]. Wystarczyło tylko wspomóc karmą bezdomne czworonogi z „Nadziei”. – Ta akcja była kolejnym przedsięwzięciem naszego stowarzyszenia, mającym na celu przywrócenie życia na Sanie oraz reaktywację przemyskiej przystani wodnej. Trwała łącznie sześć dni. Po podsumowaniu przekazaliśmy karmę przedstawicielom stowarzyszenia „Nadzieja”. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli bezdomne czworonogi, a jednocześnie razem z nami udowodnili, że kajaki znów mogą pływać po Sanie w Przemyślu – powiedział kpt. Jacek Podwyszyński ze Stowarzyszenia „Róża Wiatrów”.
mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    wegetarianin - niezalogowany 2019-08-10 09:51:46

    Karma dla zwierząt zrobiona z ... innych zwierząt.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2019-08-10 17:26:50

    Do "wegetarianin" - może trzeba zmienić lekarza?Istotą felietonu było podziękowanie dla Ludzi dobrej woli za dar serca. Wspaniała akcja , godna pochwały.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Basia - niezalogowany 2019-08-13 09:18:41

    Oby takich akcji było więcej, serdecznie dziękuje w imieniu własnym i nakarmionych zwierząt.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama