We wtorek, 10 lutego, narolski samorząd uczestniczył w niemałym święcie. Towarzyszył tego dnia mieszkańcowi gminy – panu Bolesławowi Brogowskiemu – w świętowaniu jego 100. urodzin.
Dostojnego jubilata odwiedzili m.in. burmistrz Arkadiusz Mroczek oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Anna Sikora, którzy złożyli mu najserdeczniejsze życzenia, wręczyli kwiaty, list gratulacyjny oraz upominek. Nie zabrakło nawet symbolicznej lampki szampana. Wzruszającym jest również fakt, że panu Bolesławowi towarzyszyli najbliżsi – syn, synowa oraz – tylko o dwa lata młodsza żona!
„Wszyscy razem tworzą niezwykły dom pełen rodzinnego ciepła, historii i wzajemnej troski”
– podkreślił UMiG w Narolu, pokrótce nakreślając również życiorys pana Bolesława.
„Pan Bolesław, człowiek żywiołowy i pogodny, z pasją opowiadał o swoim długim życiu. Wspominał trudne czasy wojny, które przypadły na jego nastoletnie lata, powojenną rzeczywistość, budowę domu i codzienną troskę o gospodarstwo. Mówił także o latach służby wojskowej, którą odbywał w Elblągu. Jest ojcem sześciorga dzieci, dziadkiem piętnastu wnucząt i pradziadkiem piętnastu prawnucząt”
– opisał magistrat.
Panu Bolesławowi, z okazji stulecia urodzin, składamy najserdeczniejsze życzenia wielu kolejnych lat w zdrowiu, miłości i otoczeniu bliskich.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze