22 kwietnia br. w hali sportowej Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Przemyślu odbyła się XIII edycja Mistrzostw Polski Sportowego Jujitsu.
Zawody te zostały połączone z międzynarodowym turniejem dla dzieci, młodzików, juniorów i weteranów. Łącznie na dwóch przygotowanych matach wystąpiła około setka zawodników z Polski, Słowacji i Litwy. Organizatorami głównej imprezy była Polska Organizacja Jujitsu oraz Przemyski Klub Walki Wręcz Jujitsu. Rozgrywane były trzy konkurencje: walka sportowa jujitsu, mocowanie jujitsu oraz samoobrona sportowa jujitsu.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze