Reklama

100 walczaków na matach

29/04/2017 14:00

22 kwietnia br. w hali sportowej Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Przemyślu odbyła się XIII edycja Mistrzostw Polski Sportowego Jujitsu.

Zawody te zostały połączone z międzynarodowym turniejem dla dzieci, młodzików, juniorów i weteranów. Łącznie na dwóch przygotowanych matach wystąpiła około setka zawodników z Polski, Słowacji i Litwy. Organizatorami głównej imprezy była Polska Organizacja Jujitsu oraz Przemyski Klub Walki Wręcz Jujitsu. Rozgrywane były trzy konkurencje: walka sportowa jujitsu, mocowanie jujitsu oraz samoobrona sportowa jujitsu.


fot.Kamil Krukiewicz


fot.Kamil Krukiewicz
KamK
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama