Reklama

11-latek pomógł zatrzymać pijanego kierowcę. Dostał podziękowanie od policjantów

13/11/2017 17:00

Inspektor Marek Mendoń, komendant powiatowy policji w Przeworsku, osobiście podziękował 11-letniemu Patrykowi Luchowi, który nie pozostał obojętny, kiedy zobaczył pijanego kierowcę.

W ub. tygodniu chłopiec odebrał z rąk komendanta dyplom uznania i podziękowania za wzorową oraz godną naśladowania postawę. Do gratulacji przyłączył się także podinspektor Robert Piątka, pierwszy zastępca komendanta oraz Daniel Krawiec, wójta gminy Przeworsk.

Na początku listopada br., na stację paliw w Gorliczynie przyjechał[paywall] kierujący fiatem, który nie był w stanie właściwie prowadzić samochodu, a zaparkowanie okazało się dla niego nie lada wezwaniem. Zachowanie kierowcy zwróciło uwagę 11-letniego Patryka. Kiedy mężczyzna wysiadł z samochodu, i mając problem z utrzymaniem równowagi, udał się do baru, Patryk nie miał już wątpliwości, że ten jest pijany. Nie wahając się ani chwili, powiadomił o tym fakcie policjantów. Zatrzymany przez nich 34-latek miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.
del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama