W ubiegłym tygodniu policjanci z komisariatu Policji w Sieniawie podczas pełnionej służby zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki volkswagen polo.

Podczas sprawdzania funkcjonariusze znaleźli w aucie 1137 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Policjanci zatrzymali kierowcę, 36–letniego mieszkańca Bielska Białej. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i następnego dnia usłyszał zarzut.
Za popełnione przestępstwo grozi ma kara do 3 lat pozbawienia wolności, grzywna oraz przepadek nielegalnego towaru. Gdyby
nielegalny towar trafił na rynek, Skarb Państwa straciłby ponad 26 tysięcy złotych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Mógł się zapisać do PiS- i byłby bezkarny tak samo jak ten od 40 milionowej łapówki od banku ,któremu areszt nie przysługuje
Tadeusz Ty lepiej pilnuj PO bo od was idą do PIS, Schetyna ze zgryzoty odgryzł własny ogon.
ale gadaja ludziska że to już niedługo.Te podwyżki zatopią ten dziurawy ponton i wróci normalność.Nasza paczka od roku zupełnie olewa misiewiczów
trzzeba się zapisać na sygnalistę i ma luzik moze wszystko
Mógł się zapisać do PiS- i byłby bezkarny tak samo jak ten od 40 milionowej łapówki od banku ,któremu areszt nie przysługuje
Tadeusz Ty lepiej pilnuj PO bo od was idą do PIS, Schetyna ze zgryzoty odgryzł własny ogon.
ale gadaja ludziska że to już niedługo.Te podwyżki zatopią ten dziurawy ponton i wróci normalność.Nasza paczka od roku zupełnie olewa misiewiczów