2 lipca odbyło się kolejne święto w jarosławskiej jednostce. Major Wojciech Drapała przekazał obowiązki dowódcy 14 Dywizjonu Artylerii Samobieżnej im. gen. bryg. Wacława Wieczorkiewicza awansowanemu na podpułkownika Januszowi Niedźwiedziowi.
Przekazanie dowództwa w dywizjonie stało się okazją do podkreślenia związku Jarosławia z wojskiem.[paywall] Na placu jednostki wojskowej, oprócz kadry oficerskiej i żołnierzy, zgromadzili się przedstawiciele władz samorządowych. Na uroczystości obecni byli starosta Tadeusz Chrzan i burmistrz Radymna Krzysztof Roman, miejscowy ratusz reprezentowali natomiast Wiesław Pirożek oraz Dariusz Tracz, zaś jarosławskich parlamentarzystów dyrektorzy ich biur.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze