Reklama

150 metrów chodnika w Czelatycach oddane do użytku [ZDJĘCIA]

W powiecie jarosławskim trwają rozmaite prace drogowe. 11 grudnia, oddano do użytku 150 metrów nowego chodnika, który prowadzi z Czelatyc na pobliski cmentarz. Kończą się także prace przy inwestycji na ulicy Orłowicza w Jarosławiu.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Burmistrz - niezalogowany 2020-12-11 18:03:53

    No co za inwestycja. Brawo, niedługo w Tapinie stanie jedna latarnia a w Tuligłowach załatają 200 m drogi

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ja - niezalogowany 2020-12-11 22:44:53

    Taka inwestycja to premiera wezwać do przecięcia wstęgi. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Waluś - niezalogowany 2020-12-13 13:02:47

    Nie pierdolcie, że chodnik prowadzi ma cmentarz tylko napiszcie prawdę że do kościoła

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama