W powiecie jarosławskim trwają rozmaite prace drogowe. 11 grudnia, oddano do użytku 150 metrów nowego chodnika, który prowadzi z Czelatyc na pobliski cmentarz. Kończą się także prace przy inwestycji na ulicy Orłowicza w Jarosławiu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No co za inwestycja. Brawo, niedługo w Tapinie stanie jedna latarnia a w Tuligłowach załatają 200 m drogi
Taka inwestycja to premiera wezwać do przecięcia wstęgi.
Nie pierdolcie, że chodnik prowadzi ma cmentarz tylko napiszcie prawdę że do kościoła
Jak zwykle roboty ziemne o odpowiedniej porze roku....
Taka inwestycja to premiera wezwać do przecięcia wstęgi. https://mcdvoice.me/
Thanks for the info i will try to figure it out for more
No co za inwestycja. Brawo, niedługo w Tapinie stanie jedna latarnia a w Tuligłowach załatają 200 m drogi
Taka inwestycja to premiera wezwać do przecięcia wstęgi.
Nie pierdolcie, że chodnik prowadzi ma cmentarz tylko napiszcie prawdę że do kościoła