Punktualnie o godz. 11.11 na przemyskim Rynku uczniowie przemyskich szkół podstawowych i średnich oraz przedszkolaki zaśpiewali polski hymn narodowy. Chórowi złożonemu z ponad 1500 osób dyrygował Piotr Szelążek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Prezydent też śpiewał? Czy on tylko "szcze narodna Ukraina..."
Jak już to "Szcze ne wmerła Ukraina“.Zanim coś zacytujesz, to się najpierw się doucz albo idź do laryngologa jeśli masz problemy ze słuchem
chórowi dyrygował? Pięknie.... Chyba chórem dyrygował :)
Słucham i nie wierzę własnym uszom...A mnie w szkole wiejskiej w minionej epoce uczyli tak: ,,Jak Czarniecki do Poznania Po szwedzkim zaborze, Dla ojczyzny ratowania Wrócim się przez morze.”
przy tak pięknym wydarzeniu, śpiewie hymnu polskiego melodię hymnu powinna grać orkiestra wojskowa tak kiedyś bywało -szkoda
Przecież śpiewają Wrócim się- ........
Może by tak przestać narzekać i cieszyć się wspaniałą pogodą,ilością osób śpiewających i tym,że było bezpiecznie.A gdyby padał deszcz i instrumenty miałyby zmoknąć, to co wtedy?a gdyby było zimno i by się rozstroiły,to co wtedy?Cieszmy się z tego,co robimy!!!w jakim innym mieście tylu uczniów wykonało Hymn Państwowy na Rynku?
Dyryguje się CHÓREM, nie CHÓROWI, "redaktorze". MATURA Z POLSKIEGO NA 30%, czy po amnestii?
Prezydent też śpiewał? Czy on tylko "szcze narodna Ukraina..."
Jak już to "Szcze ne wmerła Ukraina“.Zanim coś zacytujesz, to się najpierw się doucz albo idź do laryngologa jeśli masz problemy ze słuchem
chórowi dyrygował? Pięknie.... Chyba chórem dyrygował :)