Reklama

17-latek przewrócił się na motocyklu. Wydmuchał prawie 2 promile

10/03/2026 10:08

W zdarzeniu, w którym ucierpiał 17-letni kierowca motocyklu Kayo, doszło w sobotę, 7 marca na ul. Floriana w Pruchniku. Jak ustalili pracujący na miejscu funkcjonariusze, nastolatek stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się na jezdni.

Dodatkowo, kierowca nie miał na sobie kasku ochronnego. Miał za to 1,8 promila alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniach w policyjnych systemach wyszło na jaw, że mieszkaniec gminy Pruchnik nie posiadał wymaganych uprawnień do kierowania pojazdami, a motocykl, którym się poruszał, nie był zarejestrowany, nie miał aktualnych badań technicznych ani obowiązkowego ubezpieczenia OC.

17-latek z obrażeniami został przetransportowany do szpitala. Jak przekazała jarosławska komenda, dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane w toczącym się postępowaniu. 

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama