W zdarzeniu, w którym ucierpiał 17-letni kierowca motocyklu Kayo, doszło w sobotę, 7 marca na ul. Floriana w Pruchniku. Jak ustalili pracujący na miejscu funkcjonariusze, nastolatek stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się na jezdni.
Dodatkowo, kierowca nie miał na sobie kasku ochronnego. Miał za to 1,8 promila alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniach w policyjnych systemach wyszło na jaw, że mieszkaniec gminy Pruchnik nie posiadał wymaganych uprawnień do kierowania pojazdami, a motocykl, którym się poruszał, nie był zarejestrowany, nie miał aktualnych badań technicznych ani obowiązkowego ubezpieczenia OC.

17-latek z obrażeniami został przetransportowany do szpitala. Jak przekazała jarosławska komenda, dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane w toczącym się postępowaniu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze