Kierująca nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i uderzyła w barierę ochronną.
Do kolizji doszło 11 czerwca, około godz. 11.30, na autostradzie w Mirocinie.
Pracujący na miejscu policjanci z drogówki ustalili wstępnie, że 19-letnia mieszkanka powiatu jarosławskiego, która kierowała fordem mustangiem, nie dostosowała prędkości do warunków na drodze, straciła panowanie nad autem i uderzyła w barierkę. Pojazdem podróżowały 3 osoby, na szczęśćie nikt nie ucierpiał.
Nastolatka była trzeźwa. Ukarano ją mandatem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Auto nie dla drogowych leszczy. W prowadzeniu to nie bmw, merc itp. nafaszerowane elektroniką nie pozwalającą na uślizg koła. Jeszcze prawdziwy muscle car.
Tatuś kupił curunia rozbiła.
Blachara
Nie warunki tylko brak umiejętność.