Reklama

2 nastolatki ranne w wypadku

18/07/2016 07:21

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzeń drogowych, w których ucierpiały młode mieszkanki powiatu jarosławskiego.

Do pierwszego doszło w Laszkach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 17-latka, wyjeżdżając z posesji rowerem, nie zachowała należytej ostrożności i wjechała w przejeżdżający samochód dostawczy marki Man. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że zarówno rowerzystka, jak i 36-letni kierowca ciężarówki byli trzeźwi. Ranna trafiła do szpitala. Kolejne zdarzenie miało miejsce w Rudołowicach. Według policji kierujący volkswagenem passatem potrącił 13-latkę, która wtargnęła na drogę zza naczepy tira. Nastolatka doznała obrażeń i trafiła pod opiekę lekarzy.
del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama