Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzeń drogowych, w których ucierpiały młode mieszkanki powiatu jarosławskiego.
Do pierwszego doszło w Laszkach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 17-latka, wyjeżdżając z posesji rowerem, nie zachowała należytej ostrożności i wjechała w przejeżdżający samochód dostawczy marki Man. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że zarówno rowerzystka, jak i 36-letni kierowca ciężarówki byli trzeźwi. Ranna trafiła do szpitala. Kolejne zdarzenie miało miejsce w Rudołowicach. Według policji kierujący volkswagenem passatem potrącił 13-latkę, która wtargnęła na drogę zza naczepy tira. Nastolatka doznała obrażeń i trafiła pod opiekę lekarzy.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze