17 lutego szeregi Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej zasiliło 20 nowych funkcjonariuszy. W planach na ten rok jest przyjęcie łącznie 80 nowych pograniczników.
Nowo przyjęci to głównie mieszkańcy powiatu przemyskiego, ale też bieszczadzkiego, sanockiego, lubaczowskiego i jarosławskiego. Od przyszłego tygodnia rozpoczną szkolenie w Ośrodku Szkoleń Specjalistycznych SG w Lubaniu. Po zdaniu egzaminów podejmą służbę na przejściach granicznych w Budomierzu, Korczowej, w Medyce lub Krościenku.




Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Motywacja : stała praca i dobre zarobki . A co ze Służbą Polsce .
I taka pizda jak maciej wanat dostał się do straży granicznej..... parodia.