Reklama

20 nowych funkcjonariuszy Straży Granicznej złożyło ślubowanie [ZDJĘCIA]

17 lutego szeregi Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej zasiliło 20 nowych funkcjonariuszy. W planach na ten rok jest przyjęcie łącznie 80 nowych pograniczników.

Nowo przyjęci to głównie mieszkańcy powiatu przemyskiego, ale też bieszczadzkiego, sanockiego, lubaczowskiego i jarosławskiego. Od przyszłego tygodnia rozpoczną szkolenie w Ośrodku Szkoleń Specjalistycznych SG w Lubaniu. Po zdaniu egzaminów podejmą służbę na przejściach granicznych w Budomierzu, Korczowej, w Medyce lub Krościenku.


fot.serwis BiOSG


fot.serwis BiOSG


fot.serwis BiOSG


fot.serwis BiOSG
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kuijyhtrfed - niezalogowany 2016-02-18 15:03:48

    Motywacja : stała praca i dobre zarobki . A co ze Służbą Polsce .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    xxx - niezalogowany 2016-12-31 19:25:37

    I taka pizda jak maciej wanat dostał się do straży granicznej..... parodia.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama