Reklama

20 nowych policjantów [ZDJĘCIA]

Dziś, 8 grudnia, ślubowanie złożyło 17 policjantów i 3 policjantki.

Uroczyste ślubowanie odbyło się w auli Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie w obecności wojewody Ewy Leniart, kierownictwa podkarpackiej policji oraz rodzin nowo przyjętych funkcjonariuszy.

Młodzi policjanci odebrali legitymacje służbowe i odznaki z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Henryka Moskwy.  Niebawem wyjadą do policyjnej szkoły, by odbyć szkolenie podstawowe, następnie pełnić będą służbę w komandach w Rzeszowie, Przemyślu,Tarnobrzegu, Dębicy, Stalowej Woli, Lubaczowie i Przeworsku.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    scd - niezalogowany 2019-01-08 19:37:18

    Teraz szczepienie przeciwko grypie i w teren

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    XXl - niezalogowany 2019-01-11 14:37:11

    A zobaczymy któregoś na ulicy ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama