Dziś, 8 grudnia, ślubowanie złożyło 17 policjantów i 3 policjantki.
Uroczyste ślubowanie odbyło się w auli Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie w obecności wojewody Ewy Leniart, kierownictwa podkarpackiej policji oraz rodzin nowo przyjętych funkcjonariuszy.
Młodzi policjanci odebrali legitymacje służbowe i odznaki z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Henryka Moskwy. Niebawem wyjadą do policyjnej szkoły, by odbyć szkolenie podstawowe, następnie pełnić będą służbę w komandach w Rzeszowie, Przemyślu,Tarnobrzegu, Dębicy, Stalowej Woli, Lubaczowie i Przeworsku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Teraz szczepienie przeciwko grypie i w teren
Teraz szczepienie przeciwko grypie i w teren
A zobaczymy któregoś na ulicy ?