Reklama

21-latek wjechał do rowu, uderzył w drzewo i dachował. Był pijany [ZDJĘCIA]

Mężczyzna miał promil alkoholu w organizmie.

Wczoraj,  około godz. 7.30, w Sanoczku kierujący bwm stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu, uderzył w drzewo i betonowy przepust, a następnie samochód dachował.

21-latek został ranny i trafił do szpitala. Okazało się, że miał promil alkoholu w organizmie. Dodatkowo od mężczyzny pobrano krew do badań. 

Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz kara grzywny.


fot.KPP Sanok


fot.KPP Sanok
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Beemka - niezalogowany 2021-04-13 07:49:53

    Bmw- będziesz miał wypadek ????

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    wp - niezalogowany 2021-04-13 10:57:25

    Szkoda auta, mało tych coupe.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    wolvo - niezalogowany 2021-04-13 19:17:56

    mamy najwięcej wypadków drogowych głównie śmiertelnych pod wpływem alkoholu i narkotyków w całej europie bo mamy najniższe kary a to zachęca do barbarzyńskiej jazdy

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości