Mężczyzna miał promil alkoholu w organizmie.
Wczoraj, około godz. 7.30, w Sanoczku kierujący bwm stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu, uderzył w drzewo i betonowy przepust, a następnie samochód dachował.
21-latek został ranny i trafił do szpitala. Okazało się, że miał promil alkoholu w organizmie. Dodatkowo od mężczyzny pobrano krew do badań.
Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz kara grzywny.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.mamy najwięcej wypadków drogowych głównie śmiertelnych pod wpływem alkoholu i narkotyków w całej europie bo mamy najniższe kary a to zachęca do barbarzyńskiej jazdy
Bmw- będziesz miał wypadek ????
Szkoda auta, mało tych coupe.
mamy najwięcej wypadków drogowych głównie śmiertelnych pod wpływem alkoholu i narkotyków w całej europie bo mamy najniższe kary a to zachęca do barbarzyńskiej jazdy