Reklama

22-latek uciekał przed policjantami. Chciał staranować radiowóz

13/06/2018 11:00

Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi młodemu mieszkańcowi powiatu przemyskiego, który próbował uniknąć policyjnej kontroli.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 10 bm., w nocy, w miejscowości Kalników. Około godziny 2 patrol policji zauważył kierującego osobowym volkswagenem, którego tylna tablica rejestracyjna nie była oświetlona. Funkcjonariusze ruszyli za pojazdem, włączając sygnały błyskowe i dźwiękowe celem zatrzymania kierującego do kontroli.

Na widok radiowozu mężczyzna zaczął przyspieszać, zajeżdżać drogę, a w momencie zrównania się pojazdów chciał staranować policyjny radiowóz. Po kilkuset metrach pościgu skręcił w boczną ulicę, gdzie wjechał w ogrodzenie jednej z posesji. Wtedy też 22-letni kierowca wyszedł z pojazdu i zaczął uciekać.

– W volkswagenie podróżowało z kierowcą jeszcze 2 pasażerów – mówi sierżant sztabowy Marta Fac z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.

– Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kiedy kierujący został zatrzymany, wówczas policjanci wyczuli od niego alkohol. W związku z podejrzeniem, że może być pod wpływem środka odurzającego lub alkoholu, pobrano od niego krew. Policjanci sprawdzili również auto, gdzie ujawnili woreczek z białą substancją. Wstępne badanie wykazało, że to mefedron. 22-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego został zatrzymany i doprowadzony do komendy, gdzie usłyszy zarzut niezatrzymania się do kontroli drogowej – dodaje.

Reklama


fot.KMP Przemyśl
del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    noe - niezalogowany 2018-06-13 12:27:32

    a miał z tyły samochodu naklejke tryzuba???

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości