Mieszkaniec gminy Rokietnica wybił szybę w oknie sklepu i z wnętrza ukradł alkohol i papierosy.
Do zdarzenia doszło w minioną sobotę w jednej z miejscowości na terenie gminy Rokietnica. Włamywacz wybił szybę w oknie budynku, wszedł do wnętrza skąd ukradł papierosy i skrzynkę piwa.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze