Reklama

22-latek ukradł alkohol i papierosy

01/01/2016 19:42

Mieszkaniec gminy Rokietnica wybił szybę w oknie sklepu i z wnętrza ukradł alkohol i papierosy.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę w jednej z miejscowości na terenie gminy Rokietnica. Włamywacz wybił szybę w oknie budynku, wszedł do wnętrza skąd ukradł papierosy i skrzynkę piwa.
Policjanci z posterunku w Pruchniku ustalili, że sprawcą jest 22-latek. W miejscu, gdzie przebywał sprawca policjanci odnaleźli skrzynkę i kilka butelek po piwie. Mężczyzna został wczoraj przesłuchany. Usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem. Za ten czyn grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama