Udało się odzyskać część rzeczy zrabowanych podczas włamania do sklepu w gminie Rokietnica. Sprawcą okazał się 22-latek.
O zdarzeniu zawiadomiła policjantów właścicielka placówki handlowej, która wyceniła straty na 100 złotych. Sprawca wybił szybę w oknie budynku, wszedł do wnętrza, skąd ukradł papierosy i skrzynkę piwa. Tę wraz z kilkoma opróżnionymi już butelkami funkcjonariusze ujawnili w miejscu, gdzie przebywał młody mężczyzna. Usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem. Za ten czyn grozi mu kara pozbawienia wolności od 1 roku do 10 lat.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze