Reklama

22-latek ukradł ze sklepu... skrzynkę piwa

09/01/2016 18:30

Udało się odzyskać część rzeczy zrabowanych podczas włamania do sklepu w gminie Rokietnica. Sprawcą okazał się 22-latek.

O zdarzeniu zawiadomiła policjantów właścicielka placówki handlowej, która wyceniła straty na 100 złotych. Sprawca wybił szybę w oknie budynku, wszedł do wnętrza, skąd ukradł papierosy i skrzynkę piwa. Tę wraz z kilkoma opróżnionymi już butelkami funkcjonariusze ujawnili w miejscu, gdzie przebywał młody mężczyzna. Usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem. Za ten czyn grozi mu kara pozbawienia wolności od 1 roku do 10 lat.
del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama