22 funkcjonariuszy, którzy złożyli ślubowanie 1 września br., będzie pełnić służbę na przejściach granicznych w Medyce, Korczowej i Budomierzu.
Spośród 645 chętnych w procesie rekrutacyjnym wyłoniono tych, których cechowała sprawność fizyczna, odpowiedni profil charakterologiczny i cieszą się nieposzlakowaną opinią. – Noszenie munduru to wielki zaszczyt i honor, który obliguje do godnego zachowania, do praworządności profesjonalizmu, bezstronnego postępowania, kultury osobistej i nienagannej postawy etycznej – zaznaczył podczas uroczystości dyrektor Izby Celnej w Przemyślu podinsp. Waldemar Chaba.



Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.bla, bla, bla... a tak naprawdę??? Kiedy ktoś w końcu nie wytrzyma i tak jak kiedyś pewien chorąży ze Straży Granicznej wyłoży publicznie "kawę na ławę" jak jest w rzeczywistości???
czas najwyższy żeby ktoś się zajął tymi przyjęciami , bo nikt z ulicy tam się nie dostaje. I nagłym trafem z 30 zrobiło się tylko 22 funkcjonariuszy :) dochodzisz do rozmowy gratulują Ci że tak daleko doszłaś i na tym się kończy siedzi 4 osoby w komisji i śmieją Ci się w twarz bo i tak wiedzą że na liście jest swój do przyjęcia , aha ale oczywiście każdy mówi ta co ty ja bez znajomości a na listach same nazwiska powtarzające się tatusiów , wujków , mamusi i rodzin pracujących w Izbie . Taka jest prawda i do póki nikt z zewnątrz tym się nie zajmie to cały czas będzie tylko mydlenie oczu , że wszyscy mają szansę , wiem jak to wygląda już nie pierwszy raz się starałam
Najlepsi z najlepszych. A czy Ci nowi funkcjonariusze mowia w jakims obcym jezyku?? - I don't think so. Wazne ze ktos kogos znal i wystarczy.
Straszna dzicz i holota tam pracuje, aż dziw ze w dzisiejszych czasach ze jest to dopuszczalne
niestety taka jest rzeczywistosc, w urzedzie miejskim tak samo jest tylko przez znajomosci, a w sadzie hahaahahah na ta cholote nie ma mocnych
Za rzecznik, która uciekła do Krakowa płaciło się 10 tysięcy dolarów. Ile teraz? Nie wiem.
bla, bla, bla... a tak naprawdę??? Kiedy ktoś w końcu nie wytrzyma i tak jak kiedyś pewien chorąży ze Straży Granicznej wyłoży publicznie "kawę na ławę" jak jest w rzeczywistości???
a jak jest bo niewiem o co chodzi
ahahha ahahahha ahhaha ahahha