Reklama

22 nowych celników złożyło ślubowanie [ZDJĘCIA]

22 funkcjonariuszy, którzy złożyli ślubowanie 1 września br., będzie pełnić służbę na przejściach granicznych w Medyce, Korczowej i Budomierzu.

Spośród 645 chętnych w procesie rekrutacyjnym wyłoniono tych, których cechowała sprawność fizyczna, odpowiedni profil charakterologiczny i cieszą się nieposzlakowaną opinią. – Noszenie munduru to wielki zaszczyt i honor, który obliguje do godnego zachowania, do praworządności profesjonalizmu, bezstronnego postępowania, kultury osobistej i nienagannej postawy etycznej – zaznaczył podczas uroczystości dyrektor Izby Celnej w Przemyślu podinsp. Waldemar Chaba.


fot.serwis IC Przemyśl


fot.serwis IC PrzemyślNowi funkcjonariusze przez kolejne 2 lata będą przygotowywać się będą do egzaminu przed komisją Ministerstwa Finansów.  Podkarpacka Służba Celna zatrudnia teraz 1306 osób, w tym 1225  funkcjonariuszy.


fot.serwis IC Przemyśl


fot.serwis IC Przemyśl
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Cie Kawa - niezalogowany 2015-09-02 14:45:26

    bla, bla, bla... a tak naprawdę??? Kiedy ktoś w końcu nie wytrzyma i tak jak kiedyś pewien chorąży ze Straży Granicznej wyłoży publicznie "kawę na ławę" jak jest w rzeczywistości???

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ciekawy - niezalogowany 2015-09-02 15:59:55

    a jak jest bo niewiem o co chodzi

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    hrdt - niezalogowany 2015-09-02 16:11:04

    ahahha ahahahha ahhaha ahahha

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama