Mężczyzna wraz z grupą znajomych wypoczywał w Polańczyku.
O zdarzeniu dyżurny leskiej komendy został powiadomiony po godzinie 17.
Na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że 23-letni mieszkaniec województwa małopolskiego przyjechał do Polańczyka wraz z trojgiem znajomych. Razem wypoczywali w rejonie Klubu Żeglarskiego Naftowiec. Prawdopodobnie spożywali alkohol. Popołudniu postanowił pójść popływać wraz z 18-letnią koleżanką. Weszli do wody i odpłynęli od brzegu. Nagle mężczyzna zniknął pod wodą. Dziewczyna wezwała pomoc, ale mężczyzny nie udało się już uratować.
Na miejscu pracują policjanci, WOPR i płetwonurkowie ze Straży Pożarnej. Trwa akcja poszukiwania ciała mężczyzny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze