Reklama

27 kg narkotyków w podłodze auta

12/07/2016 08:34

Przemyt marihuany o szacunkowej wartości 800 tys. zł udaremnili funkcjonariusze Służby Celnej na polsko-ukraińskim przejściu granicznym w Medyce.

Do przekroczenia granicy RP 47-letni obywatel Ukrainy wybrał tzw. „czerwony pas”, jednak nie zgłosił do kontroli celnej żadnych towarów. Podróżował samochodem marki Mercedes. Podczas wstępnej kontroli na pasie, celnik ujawnił 2 opakowania zawierające susz roślinny. Dalsze przeszukanie w budynku kontroli szczegółowej doprowadziło do ujawnienia w podłodze auta kolejnych pakietów . W sumie  cudzoziemiec szmuglował  27 kilogramów marihuany.

Dalsze czynności przeprowadzone przez funkcjonariuszy CBŚP pozwoliły na przedstawienie zatrzymanemu zarzutów przemytu znacznej ilości narkotyków, za które grozi kara pozbawienia wolności od 3 lat.

Na wniosek Prokuratury Okręgowej w Przemyślu, tutejszy Sąd Rejonowy zadecydował o tymczasowym aresztowaniu wymienionego na 3 miesiące.

Reklama


fot.Izba Celna w Przemyślu
Badania w laboratorium celnym Izby Celnej w Przemyślu bezwzględnie potwierdziły, że jest to marihuana.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    g - niezalogowany 2016-07-12 10:15:51

    On  to wwoził czy wywozil.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama