Na dwa miesiące 27-letni bus marki volkswagen T3 stanie się drugim domem dla 9-osobowej grupy studentów z Podkarpacia. Młodzi ludzie chcą objechać dookoła Stany Zjednoczone.
To już piąta wyprawa podkarpackich studentów. Do tej pory wysłużonym samochodem zwiedzili Skandynawię, oraz kraje naszych zachodnich i południowych sąsiadów oraz Islandię. W tym roku przyszedł czas na Stany Zjednoczone.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.USA? Ten kiczowaty kraj ktoś chce zobaczyć? Starym autem? A nie rozleci się po drodze? I kogo to obchodzi, że jakaś grupa chce jeździć po świecie? Miliony jeżdżą co roku i nikt ich nie promuje. Ja też mogę mieć wakacje za cudzą kasę? Mam podać swój numer konta?Czemu drażnicie ludzi w tej gazecie? Kogo to obchodzi jak ktoś spędza wolny czas, zwłaszcza że nikt z czytelników z tego niczego nie wyniesie. No tak, ale jak będzie sławić Przemyśl ..... nie rozśmieszajcie ludzi ... Pewnie przyjadą miłośnicy starych aut do miasta ... tabuny, i zostawią tyle kasy .... oj wiele.
Ot rozrywka i i dobrzeby było aby na cudzy koszt -a takiego busa lub podobnego w USA to za 100 dolców kupiliby i to w znacznie lepszym stanie -więc po co ta propaganda co do i biadolenie że drogi transfer tego złomu. A czy czasem nie lepiej byłoby im jechać na truskawki do Holandii -bo młodzi i silni a jak widać do pracy się nie garną tylko na darmowe wycieczki
przy okazji przywieście troszkę dolarów dla przemyślan możne i nam zacznie się żyć lepiej...nie dziwie się że złości nie brakuje dla ludzi czytających to bo jak maja sławić przemyśl który dla innych jest mekka i utrapieniem do życia...cóż tu takiego jest moi drodzy DUŻE BEZROBOCIE ,brak miejsc pracy na nic NAS nie stać sławcie nas napewno o nas szybko zapomną ...
Co ich podróże przyniosły miastu do tej pory, nie lepiej sponsorować biedne dzieci z rodzin wielodzietnych? Przecież to kpina jakaś jest. Miasto się wyludnia, miejsc pracy nie przybywa, a tu jakichś spasionych i spasione ma się sponsorować. Komu to się przyda, co z tego będzie - czy chociaż jedno miejsce pracy. I czy to są Polacy na pewno. Kto jest ich rodzicami? Podawać nazwiska.
USA? Ten kiczowaty kraj ktoś chce zobaczyć? Starym autem? A nie rozleci się po drodze? I kogo to obchodzi, że jakaś grupa chce jeździć po świecie? Miliony jeżdżą co roku i nikt ich nie promuje. Ja też mogę mieć wakacje za cudzą kasę? Mam podać swój numer konta?Czemu drażnicie ludzi w tej gazecie? Kogo to obchodzi jak ktoś spędza wolny czas, zwłaszcza że nikt z czytelników z tego niczego nie wyniesie. No tak, ale jak będzie sławić Przemyśl ..... nie rozśmieszajcie ludzi ... Pewnie przyjadą miłośnicy starych aut do miasta ... tabuny, i zostawią tyle kasy .... oj wiele.
Ot rozrywka i i dobrzeby było aby na cudzy koszt -a takiego busa lub podobnego w USA to za 100 dolców kupiliby i to w znacznie lepszym stanie -więc po co ta propaganda co do i biadolenie że drogi transfer tego złomu. A czy czasem nie lepiej byłoby im jechać na truskawki do Holandii -bo młodzi i silni a jak widać do pracy się nie garną tylko na darmowe wycieczki
przy okazji przywieście troszkę dolarów dla przemyślan możne i nam zacznie się żyć lepiej...nie dziwie się że złości nie brakuje dla ludzi czytających to bo jak maja sławić przemyśl który dla innych jest mekka i utrapieniem do życia...cóż tu takiego jest moi drodzy DUŻE BEZROBOCIE ,brak miejsc pracy na nic NAS nie stać sławcie nas napewno o nas szybko zapomną ...