Reklama

34. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Przemyślu [PROGRAM]

Już w niedzielę, 25 stycznia, jak w całej Polsce, tak i w Przemyślu, odbędzie się 34. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak zapowiadają organizatorzy: będzie to dzień pełen energii, sportu, muzyki i wspólnego pomagania.

W programie m.in. Wielka Przeprawa Świątecznej Pomocy (na Rynek, na g. 8 zaprasza Automobilklub w Przemyślu), turniej piłkarski (SMS Przemyśl zaprasza na g. 9), morsowanie (Przemyskie Morsy zachęcają do kibicowania na taras widokowy nad Sanem w samo południe). Również o g. 12 z Rynku wystartują biegacze z Przemyskiego Klubu Biegacza. Meta przy MDK. Od g. 14 nastąpi oficjalne rozpoczęcie bloku koncertowego. Na scenie pojawią się kolejno: Soliści z Klubu 5. Batalionu Strzelców Podhalańskich, Joanna Furman, Hellset, The Naser Mater, COPS i Diiya. O g. 20 Światełko do Nieba. 

Wydarzenia realizowane są przy wsparciu dwóch sztabów WOŚP: Sztab #8085 w Urzędzie Miejskim oraz Sztab w Młodzieżowym Domu Kultury. 


 Przez cały dzień pokażmy, że Przemyśl ma wielkie serce

Reklama

– apelują organizatorzy.

Szczegóły na plakacie poniżej.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama