Już w niedzielę, 25 stycznia, jak w całej Polsce, tak i w Przemyślu, odbędzie się 34. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak zapowiadają organizatorzy: będzie to dzień pełen energii, sportu, muzyki i wspólnego pomagania.
W programie m.in. Wielka Przeprawa Świątecznej Pomocy (na Rynek, na g. 8 zaprasza Automobilklub w Przemyślu), turniej piłkarski (SMS Przemyśl zaprasza na g. 9), morsowanie (Przemyskie Morsy zachęcają do kibicowania na taras widokowy nad Sanem w samo południe). Również o g. 12 z Rynku wystartują biegacze z Przemyskiego Klubu Biegacza. Meta przy MDK. Od g. 14 nastąpi oficjalne rozpoczęcie bloku koncertowego. Na scenie pojawią się kolejno: Soliści z Klubu 5. Batalionu Strzelców Podhalańskich, Joanna Furman, Hellset, The Naser Mater, COPS i Diiya. O g. 20 Światełko do Nieba.
Wydarzenia realizowane są przy wsparciu dwóch sztabów WOŚP: Sztab #8085 w Urzędzie Miejskim oraz Sztab w Młodzieżowym Domu Kultury.
Przez cały dzień pokażmy, że Przemyśl ma wielkie serceReklama
– apelują organizatorzy.
Szczegóły na plakacie poniżej.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze