Od stycznia kontynuowana jest na jarosławskim rynku cykliczna akcja poboru krwi, prowadzoną w mobilnym punkcie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. W lutowej odsłonie zarejestrowało się 59 osób. 39 oddało krew. Mobilny punkt poboru gości w Jarosławiu w każdy pierwszy wtorek miesiąca.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze