To 5. tego typu impreza w Przemyślu i jak poprzednio będzie to niecodzienna dawka fitnessowej zabawy, a różnorodne formy aerobiku, prowadzone przez profesjonalnych, licencjonowanych instruktorów fitness, spowodują, że każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.
– Maraton będzie czterogodzinnym ciągiem różnorodnych zajęć w 30-minutowych blokach, podczas których osoby nie związane na co dzień z tematyką aerobiku będą mogły poznać przekrój i specyfikę każdego z rodzajów zajęć treningowych. Dlatego zaproszenie skierowane jest nie tylko do osób trenujących, ale przede wszystkim tych, które chcą poznać różne style ćwiczeń oraz aktywnie i zdrowo spędzić sobotnie przedpołudnie. Do grupy będzie można dołączyć w dowolnym momencie, jak również w każdej chwili możliwe będzie zrobienie sobie przerwy. Będą prezentowane nie tylko przeróżne style zajęć, ale także przyrządy, sprzęty gimnastyczne, aby przybliżyć wszystkim ich przeznaczenie – mówi inicjatorka wydarzenia Elżbieta Niegowska-Śliwiak.
Przewidziano miejsca dla ok. 60 – 100 osób, dlatego aby mieć pewność, że nie ominie nas ta niecodzienna sportowa impreza, najlepiej zgłosić się już teraz! Kontakt 515 174 371 – Elżbieta.
V Przemyski Maraton Fitness odbędzie się 5 marca, w godzinach od 10.00 do 14.00 w II Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu, ul. bpa Glazera 44. Oprócz ćwiczeń dla uczestników maratonu przewidziane są również dodatkowe atrakcje i niespodzianki zafundowane przez rzeszę sponsorów, min. napoje izotoniczne, woda mineralna, kawa, ciastka, owoce itp. Wszystkie uczestniczki sobotniej imprezy otrzymają imienny certyfikat uczestnictwa w maratonie.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A ja jadę w tym dniu na Chodakowską do Rzeszowa :-) !!!!!!!!!!!!!
A ja jadę w tym dniu na Chodakowską do Rzeszowa :-) !!!!!!!!!!!!!
a Chodakowska nie jest 12 marca?