Reklama

40 nowych pograniczników! [ZDJĘCIA]

30/10/2016 10:39

Nowi funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej złożyli ślubowanie 28 bm. przed zastępcą komendanta BiOSG płk. SG Robertem Rogozem.

Uroczystość odbyła się w Muzeum Ziemi Przemyskiej. Wśród 40 nowo przyjętych do służby pograniczników jest 13 pań. Wszyscy oni podchodzą z Podkarpacia. Zostali wyłonieni z ponad 1000 aplikujących do służby kandydatów. Teraz wszystkich funkcjonariuszy czeka 7-miesięczne szkolenie.


MTR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    123 - niezalogowany 2016-10-30 15:40:01

    Dobra fucha jak na dzisiejsze czasy . Ciekawe jaka jest dzisiaj wejściówka do branży  .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości