Nowi funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej złożyli ślubowanie 28 bm. przed zastępcą komendanta BiOSG płk. SG Robertem Rogozem.
Uroczystość odbyła się w Muzeum Ziemi Przemyskiej. Wśród 40 nowo przyjętych do służby pograniczników jest 13 pań. Wszyscy oni podchodzą z Podkarpacia. Zostali wyłonieni z ponad 1000 aplikujących do służby kandydatów. Teraz wszystkich funkcjonariuszy czeka 7-miesięczne szkolenie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dobra fucha jak na dzisiejsze czasy . Ciekawe jaka jest dzisiaj wejściówka do branży .
Dobra fucha jak na dzisiejsze czasy . Ciekawe jaka jest dzisiaj wejściówka do branży .