– Kierownictwo resortu, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią wiceministra MSWiA, wyróżniającym się funkcjonariuszom przyznało specjalne nagrody. Funkcjonariusze wyróżnili się zdecydowaniem w działaniu, odwagą i profesjonalizmem – informuje mjr Elżbieta Pikor, rzecznik prasowy BiOSG. Wyróżnienia przyznano w ramach programu "Bohaterowie naszych czasów".
Nagrodzeni przez Ministra funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału SG:
por. SG Marcin CZERNICKI – Wydział Operacyjno Śledczy, komenda Oddziału
chor. SG Łukasz GALEJ – Placówka SG w Medyce (Bieszczadzki OSG)
mjr SG Zbigniew HIBNER – Placówka SG w Hermanowicach (Bieszczadzki OSG)
mjr SG Tomasz KOPICZAK – Placówka SG Rzeszów – Jasionka (Bieszczadzki OSG)
chor. SG Stanisław SKÓRA – Placówka SG w Korczowej (Bieszczadzki OSG)



Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze