Reklama

50 lat na dobre i złe! Państwo Świdzińscy z Przemyśla świętowali swój jubileusz

Państwo Apolonia i Jarosław Świdzińscy z Przemyśla uroczyście świętowali dziś, 24 lutego, w tutejszym magistracie.

Złotym jubilatom gratulacje i życzenia złożyli kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Przemyślu Urszula Golec i prezydent Wojciech Bakun.

Przedstawiciele magistratu wręczyli także medale za długoletnie pożycie małżeńskie przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. 


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    eg - niezalogowany 2021-02-24 16:12:22

    Jubilatowi doliczyć jeszcze tzw "szkodliwe".Gratulacje

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ... - niezalogowany 2021-02-28 07:48:07

    Pojechał Prezydent z życzeniami do jubilatów to ok ale po jaką cholerę zabierał że sobą takiego placka.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości