Państwo Apolonia i Jarosław Świdzińscy z Przemyśla uroczyście świętowali dziś, 24 lutego, w tutejszym magistracie.
Złotym jubilatom gratulacje i życzenia złożyli kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Przemyślu Urszula Golec i prezydent Wojciech Bakun.
Przedstawiciele magistratu wręczyli także medale za długoletnie pożycie małżeńskie przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Jubilatowi doliczyć jeszcze tzw "szkodliwe".Gratulacje
Pojechał Prezydent z życzeniami do jubilatów to ok ale po jaką cholerę zabierał że sobą takiego placka.