Reklama

50 lat w miłości i szacunku

Święto miłości, bo inaczej nie można nazwać tego wydarzenia, miało miejsce w piątek, 14 lipca w Przeworsku. To właśnie tego dnia, cztery pary świętowały pół wieku małżeńskiego pożycia.

50 lat wcześniej państwo: Czesława i Jan Bieniaszowie, Krystyna i Kazimierz Drysiowie, Barbara i Ludwik Nabożni oraz Irena Zagrodzka-Siłuch i Marian Siłuch ślubowali sobie miłość, wierność i uczciwość. Po latach przyszedł czas na uhonorowanie zarówno ich decyzji jak i wytrwałości.

Podczas spotkania nie zabrakło kwiatów, podniosłych życzeń, zasłużonych gratulacji i mnóstwa miłych słów. Złotym jubilatom, Medal za Długoletnie Pożycie, w imieniu Prezydenta RP wręczyli: burmistrz Leszek Kisiel oraz kierownik USC Robert Dybaś.

Małżonkom życzymy kolejnych pięknych lat w miłości i szczęściu.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama