Reklama

51-latek nudził się, więc poinformował policję o zabójstwie, którego nie było

31/01/2018 14:00

51-latek zadzwonił do dyspozytora Pogotowia Ratunkowego i poinformował, że w miejscowości Przychojec mogło dojść do zabójstwa, po czym się rozłączył.

Policjanci niezwłocznie udali się do miejsca zamieszkania zgłaszającego, gdzie przybyła również karetka pogotowia. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że zgłoszenie było żartem 51-letniego mieszkańca Przychojca. Mężczyzna przyznał, że to on dzwonił. Dodał, że się nudził i nie miał już co pić. Alkomat wskazał w jego organizmie ponad 3 promile.

Teraz 51-latkiem zajmie się sąd. Grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności, albo grzywna.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    dr Kaszel - niezalogowany 2018-01-31 17:05:09

    W Jarosławiu przy ulicy Kościuszki jest taki szpital gdzie takie choroby leczy się z 100% skutecznością. Do tego prace społeczne na nudę i chłop będzie naprawiony, jak przed weselem.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    art - niezalogowany 2018-01-31 17:40:13

    Pies jak nie ma co robić to bierze pędzel i budę maluje.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości