Reklama

54-latek ukradł... owcę z pastwiska

Pokrzywdzony ustalił wartość utraconej owcy na 700 złotych.

Do kradzieży doszło nocą w połowie listopada, kiedy pokrzywdzony, z uwagi na sprzyjającą pogodę, zostawił stado na pastwisku. Następnego dnia odkrył, że jednego zwierzęcia brakuje.

W toku postępowania policjanci z Birczy ustalili, że nielegalnie w posiadanie owcy wszedł 54-letni mieszkaniec gminy Bircza. Mężczyzna przyznał, że zwierzę ukradł, a następnie dokonał jego uboju. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ppppp - niezalogowany 2015-12-01 15:32:50

    może  nie chciała dać mu

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ja - niezalogowany 2015-12-02 10:40:55

    te 5 lat to za kradziez czy za ubój?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    olo - niezalogowany 2015-12-02 10:53:37

    Debil

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama