Reklama

6 kotów w worku na poboczu drogi w Futorach

20/08/2024 13:02

W niedzielę (18 sierpnia) rano, mężczyzna przejeżdżający przez miejscowość Futory, zwrócił uwagę na leżący na poboczu drogi worek, który był zawiązany na supeł. Zauważył, że obok niego znajdował się mały kot. O zdarzeniu powiadomił policję.

Na miejscu natychmiast zjawili się lubaczowscy policjanci. Okazało się, że oprócz kotka, który wydrapał dziurę i wyszedł na zewnątrz, w worku znajdowało się kolejnych 5 kociąt. Żadne ze zwierząt nie posiadało widocznych obrażeń. Każde też wyglądało na zadbane.

Koty aktualnie znajdują się pod opieką pracownika UM Oleszyce. Policja z kolei poszukuje osoby, która porzuciła zwierzęta.

– Zachowanie sprawcy narusza przepisy o ochronie zwierząt i jest zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 3

– przekazała lubaczowska komenda.

Reklama

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości