Reklama

75 lat Zespołu Szkół w Kańczudze

Zbliża się 75-lecie istnienia Zespołu Szkół w Kańczudze.

5 października, o g. 10, spotkają się dawni znajomi, uczniowie i nauczycieli. Uroczystość zainauguruje wspólny przemarsz do kościoła pw. św. Michała Archanioła, gdzie o g. 11 odbędzie się msza święta, a delegacje złożą kwiaty na grobach zmarłych nauczycieli i pracowników szkoły. Oficjalne uroczystości i spotkania klasowe w hali sportowej i budynku szkoły po g. 12.30. A wieczorem czas na wspominki, okazją do nich będzie uroczysty bal absolwentów w OKMiG w Kańczudze.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama