Zbliża się 75-lecie istnienia Zespołu Szkół w Kańczudze.
5 października, o g. 10, spotkają się dawni znajomi, uczniowie i nauczycieli. Uroczystość zainauguruje wspólny przemarsz do kościoła pw. św. Michała Archanioła, gdzie o g. 11 odbędzie się msza święta, a delegacje złożą kwiaty na grobach zmarłych nauczycieli i pracowników szkoły. Oficjalne uroczystości i spotkania klasowe w hali sportowej i budynku szkoły po g. 12.30. A wieczorem czas na wspominki, okazją do nich będzie uroczysty bal absolwentów w OKMiG w Kańczudze.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze