W piątek, 20 marca, punktualnie o g. 9 w hali MOSiR w Jarosławiu odbędą się już po raz ósmy Jarosławskie Targi Pracy, podczas których zaprezentuje się prawie 60 wystawców – pracodawców, instytucji rynku pracy i podmiotów edukacyjnych. Jak słusznie zauważają organizatorzy wydarzenia, obecność tak dużej liczby wystawców oznacza szeroki wybór ofert pracy oraz kierunków kształcenia.
Wydarzeniu będą towarzyszyć Targi Edukacyjne kierowane szczególnie do uczniów oraz osób planujących dalszą edukację i podnoszenie kwalifikacji.
„Połączenie Targów Pracy i Targów Edukacyjnych tworzy kompleksową przestrzeń, w której edukacja spotyka się z praktyką rynku pracy”
– podkreślają organizatorzy, zachęcając do uczestnictwa w targach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze