Reklama

A miało być tak pięknie...

19/07/2015 07:30

- Zastanawiam się, dlaczego właściciel terenu przy ulicy Jagiellońskiej, za przystankami, przez miejscowych zwanego małpim gajem, nic na nim nie robi. Miasto prawdopodobnie pozbyło się działki dawno temu, oddając ją w ręce prywatnego właściciela i teraz mamy tam niewykorzystane miejsce, w którym gromadzą się tak zwane niebieskie ptaki. Pełno tu śmieci, nierzadko i odchodów, bo najwidoczniej słabo oświetlone miejsce sprzyja wieczornemu załatwianiu potrzeb. Żaden obiekt tu do tej pory nie powstał, a przecież można było teren jakoś sensownie zagospodarować, choćby pod kątem rekreacji. Zadbać o zieleń, postawić ławki, nasadzić kwiatki. To naprawdę wstyd, że w centrum miasta można zastać taki nieużytek.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Michał - niezalogowany 2015-07-19 16:20:05

    To straszne że tak łatwo można oddać za bezcen taki ładny kawałek ziemi w samym centrum miasta. Ci którzy się tego dopuścili a następnie co gorsze pozwolili na jego niezagospodarowanie przez tak długi okres czasu powinni ze wstydu się zrzec praw publicznych. Ale o czym mowa skoro na przeciwko równie "ładny" parking stoi a jedynym pomysłem na jego zagospodarowanie jest postawienie kolejnego blaszaka. Nie można wymagać za wiele od ludzi którym jedyne co w życiu wychodzi to zadbanie o dobro najbliższych. A miasto cóż skoro przetrwało tysiąc lat to przetrwa i tych ludzi. Może następcy będą prawdziwymi pasjonatami miasta a miasto odzyska dzięki nim dawny blask czego sobie i wszystkim mieszkańcom życzę.  

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Zbychu - niezalogowany 2015-07-20 09:24:49

    Cieszcie się przemyślanie, że paru urzędników magistratu miało przysłowiowe jaja i nie dopuściło do wycinki drzew, jak tego chciała władza, bo byście mieli pustynię w tym miejscu. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    pOla - niezalogowany 2015-07-20 15:07:39

    Przez długi czas na tym terenie znajdowała się (a może i nadal jeszcze tam jest) tablica z napisem "Już wkrótce powstanie tu centrum handlowe" lub coś w tym rodzaju. Otwarcie kolejnego wielkopowierzchniowego obiektu w tym mieście, ba w ścisłym jego centrum było by "samobójem" dla inwestora na tle zmniejszającej się liczby mieszkańców. Kto by miał kupować w tej  "nowej" galerii ? Inną sprawą są drzewka, robaczki, rybki, zwierzaczki ... , a "człowieki" niech jadą za pracą jak najdalej, gdzie indziej. Jakie inwestycje, nowe ? Zakłady produkcyjne ? Hola-hola, będzie duże zamieszanie w "układzie" - zablokować !

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama