Reklama

Adam Woś, jako jedyny burmistrz z Podkarpacia, uhonorowany przez ministra

06/12/2015 17:12

Burmistrz Sieniawy Adam Woś, jako jedyny burmistrz z Podkarpacia, znalazł się w gronie uhonorowanych odznaką honorową Za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego.

Ddznaka honorowa Za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego przyznawana jest przez ministra administracji i cyfryzacji. Odznaczenie odebrał 19 listopada z rąk wojewody podkarpackiego Małgorzaty Chomycz-Śmigielskiej. A. Woś jest z gronie samorządowców docenianych przez państwowe władze. Niespełna dwa lata temu został odznaczony przez Prezydenta RP Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, a wcześniej – Złotym Krzyżem Zasługi.



erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    asdf - niezalogowany 2015-12-06 20:40:13

    Cóż nie wiadomo czy się cieszyć, że Sieniawa ma tak dobrego gospodarza czy smucić , że na czele reszty miast naszego regionu stoją miernoty.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Miron - niezalogowany 2015-12-06 21:28:39

    Wielkie mi odznaczenie.Inni nie wystąpili i nie dostali broszki

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    egen_612 2015-12-06 23:31:54

    Ja myślę, że warto się cieszyć zwłaszcza mieszkańcom Sieniawy.Niedawno przejeżdżałem przez Sieniawę po 15 latach przerwy i byłem niezwykle miło zaskoczony - jak wypiękniała Sieniawa.Z "zapyziałej dziury na kresach" wyrosła na czyste, piękne i przyjazne miasteczko.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama