Burmistrz Sieniawy Adam Woś, jako jedyny burmistrz z Podkarpacia, znalazł się w gronie uhonorowanych odznaką honorową Za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego.
Ddznaka honorowa Za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego przyznawana jest przez ministra administracji i cyfryzacji. Odznaczenie odebrał 19 listopada z rąk wojewody podkarpackiego Małgorzaty Chomycz-Śmigielskiej. A. Woś jest z gronie samorządowców docenianych przez państwowe władze. Niespełna dwa lata temu został odznaczony przez Prezydenta RP Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, a wcześniej – Złotym Krzyżem Zasługi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Cóż nie wiadomo czy się cieszyć, że Sieniawa ma tak dobrego gospodarza czy smucić , że na czele reszty miast naszego regionu stoją miernoty.
Wielkie mi odznaczenie.Inni nie wystąpili i nie dostali broszki
Ja myślę, że warto się cieszyć zwłaszcza mieszkańcom Sieniawy.Niedawno przejeżdżałem przez Sieniawę po 15 latach przerwy i byłem niezwykle miło zaskoczony - jak wypiękniała Sieniawa.Z "zapyziałej dziury na kresach" wyrosła na czyste, piękne i przyjazne miasteczko.
Dziwne, ten burmistrz ma połowę gminy nieskanalizowanej w XXI wieku, kto go nagradza, kto na niego głosuje?
Cóż nie wiadomo czy się cieszyć, że Sieniawa ma tak dobrego gospodarza czy smucić , że na czele reszty miast naszego regionu stoją miernoty.
Wielkie mi odznaczenie.Inni nie wystąpili i nie dostali broszki
Ja myślę, że warto się cieszyć zwłaszcza mieszkańcom Sieniawy.Niedawno przejeżdżałem przez Sieniawę po 15 latach przerwy i byłem niezwykle miło zaskoczony - jak wypiękniała Sieniawa.Z "zapyziałej dziury na kresach" wyrosła na czyste, piękne i przyjazne miasteczko.