Tegoroczny Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami 515 polskich miejscowości, po raz pierwszy także w Adamówce. Pomysłodawcą tego przedsięwzięcia był Józef Połeć, dyrektor tutejszej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II. Dzięki jego inicjatywie oraz zaangażowaniu gminnej wspólnoty, zorganizowanie tego barwnego wydarzenie było możliwe w tak niewielkiej miejscowości.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.http://www.adamowka.pl/gmina/2017/01/6012017-orszak-trzech-kroli-adamowce/
http://www.adamowka.pl/gmina/2017/01/6012017-orszak-trzech-kroli-adamowce/