Od pewnego czasu na naszej stronie internetowej oraz w wydaniu papierowym tygodnika goszczą czworonożni przyjaciele. Kto to taki? Przekonajcie się sami!
To podopieczni Schroniska w Orzechowcach. Bafo, Bono, Car, Carlos, Dandie, Denis, Gru, Hugo, Irys, Jowita, Kokos, Kozak, Maibu, Mira, Obelix, Pestka, Robina, Rufus, Tomi, czy Trotyl już pokazali swoje przyjazne pyszczki naszym Czytelnikom, którzy – być może – zapragną mieć wiernego towarzysza przy boku.

Szczepan już znalazł swój dom. Jego nowa właścicielka, pani Ewa wypatrzyła go właśnie w Życiu Podkarpackim.

Szczepan w nowym domu. Zdjęcie nadesłane przez p. Ewę do Schroniska w Orzechowcach.
Zachęcamy do zwrócenia uwagi na zakładkę:

oraz wersję papierową:

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze