Burmistrz Jarosławia Waldemar Paluch powołał na stanowisko dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Agnieszkę Kruba, pełniącą wcześniej obowiązki zastępcy dyrektora. Zastąpiła ona przechodzącego na emeryturę Stanisława Słotę.
Nowa dyrektor MOPS jest z wykształcenia ekonomistą. Ma tytuł doktora. W placówce pracuje od 12 lat. Przeszła w niej szczeble kariery od stanowiska referenta. Objęła funkcję dyrektora na drodze wewnętrznego awansu zawodowego.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Masakra, ona dyrektorem. Jak można takiej osobie takie stanowisko, ludziska...To MOPS ma przechlapane pod każdym względem.
To brawo to chyba od jej kolesia, nie sądzę żeby się ktoś jeszcze tym cieszył. Tam trzeba konkretnej osoby a nie mymlania. No ale...znajomości wszystko robią.
Tak powstaje nowa pajęczyna. Powiązania można łatwo sprawdzić. Ale to jest ta "właściwa " pajęczyna.
Boże święty co za idiota dał jej te prace mogli wybrać o wiele lepsze osoby do tej posady a wybrali najgorszą możliwą osobe...
Właściwa osoba na właściwym miejscu. Zna tą prace jak mało kto i jak mało kto ma odpowiednie wykształcenie.
Moze wykształcenie ma ale moim osobistym zdaniem trzeba tez posiadać inne cechy aby obejmować takie stanowisko .
musiała wygrać, przecież jest kuzynką braci D.
Czyli wszystko po znajomości poszło.
Trzeba mieć oleju w głowie zeby być dyrektorem , widać ze miała dużo chu*** w dupie ..
Wiadomo, stara Panna, to daje na lewo i prawo , i dała burmistrzowi i za to ma posadę taką :) !
Juz nie panna :) od połowy sierpnia ma męża i teraz daje mu popalić i nie tylko...
Brawo Agnieszka.
Masakra, ona dyrektorem. Jak można takiej osobie takie stanowisko, ludziska...To MOPS ma przechlapane pod każdym względem.
Gratulacje Agnieszka