Reklama

Agnieszka Kruba dyrektorem jarosławskiego MOPS

20/02/2016 14:24

Burmistrz Jarosławia Waldemar Paluch powołał na stanowisko dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Agnieszkę Kruba, pełniącą wcześniej obowiązki zastępcy dyrektora. Zastąpiła ona przechodzącego na emeryturę Stanisława Słotę.

Nowa dyrektor MOPS jest z wykształcenia ekonomistą. Ma tytuł doktora. W placówce pracuje od 12 lat. Przeszła w niej szczeble kariery od stanowiska referenta. Objęła funkcję dyrektora na drodze wewnętrznego awansu zawodowego.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    stonoga - niezalogowany 2016-02-21 23:53:21

    Brawo Agnieszka.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    bez - niezalogowany 2016-02-22 20:38:48

    Masakra, ona dyrektorem.  Jak można takiej osobie takie stanowisko, ludziska...To MOPS ma przechlapane pod każdym względem.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    znajomi - niezalogowany 2016-02-24 14:36:49

    Gratulacje Agnieszka

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama