Przemyt ponad 24 tysięcy sztuk anabolików udaremnili funkcjonariusze Izby Celnej w Przemyślu. Do zdarzenia doszło na polsko-ukraińskim przejściu granicznym w Medyce.
Funkcjonariusze Służby Celnej skierowali do szczegółowej kontroli wjeżdżający do Polski samochód marki Mercedes na ukraińskich numerach rejestracyjnych. Kierował nim 45-letni obywatel Ukrainy. Podczas rewizji pojazdu celnicy ujawnili, że w jego ściankach oraz drzwiach znajduje się ukryty przed kontrolą towar – 20 tysięcy sztuk tabletek oraz 4 tysiące ampułek. Mężczyzna przyznał się do przemytu. Jak wyjaśnił, farmaceutyki zamówił przez internet. Miały prawdopodobnie trafić do odbiorcy w Słowenii. Podczas badań laboratoryjnych w laboratorium celnym Izby Celnej w Przemyślu stwierdzono w nich zawartość substancji anabolicznych.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze