Na terenie miasta za około 35 tys. zł zostanie przeprowadzona analiza funkcjonowania publicznej komunikacji miejskiej. Działanie to ma pozwolić na urealnienie sieci połączeń czy lokalizacji przystanków. Ma być także podstawą do starań miasta o unowocześnienie taboru, a w dalszej perspektywie wprowadzenia darmowej komunikacji.
Działanie MZK to przedmiot wielu sporów i dyskusji – zarówno wśród mieszkańców, jak i reprezentujących ich interesy radnych. Jarosławianie narzekają na brak połączeń lub ich częstotliwość, skarżą się na lokalizację poszczególnych przystanków. W ramach wniosków i interpelacji do ratusza w tych sprawach nader często zwracają się radni, wnioskując o wyjście naprzeciw oczekiwaniom jarosławian w tym względzie. Są to jednak działania doraźnie i nieskoordynowane[paywall] . Ratusz chce rzecz uporządkować i ma zamiar przeprowadzić audyt publicznej komunikacji na terenie gminy miejskiej Jarosław i ewentualne korekty w liczbie i przebiegu kursów oraz lokalizacji przystanków prowadzić w oparciu o wieloaspektową analizę. Na ten cel miasto wyda 35 tysięcy, najpewniej zlecając stworzenie takiego dokumentu podmiotowi zewnętrznemu.
Co istotne, raport taki ma dać większe możliwości w kwestii poprawy jakości usług MZK. –Przede wszystkim chcemy wystartować z wnioskiem o dofinansowanie zakupu nowych autobusów, a do tego celu potrzebujemy odpowiedniej dokumentacji – informuje burmistrz Waldemar Paluch. – Bierzemy także pod uwagę założenia, że w przyszłości chcemy, aby komunikacja miejska na terenie miasta była bezpłatna dla mieszkańców. Do tego też potrzebna jest nam taka analiza – dodaje burmistrz. Na razie niewiele wiadomo o szczegółach tego zamierzenia, oprócz tego, że radni wyasygnowali odpowiednią kwotę w budżecie miasta. Jak audyt przełoży się na jakość miejskiej komunikacji, a przede wszystkim, jak jego wyniki będą się odnosić do potrzeb i ocen mieszkańców miasta, przekonamy się niebawem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Darmowe autobusy ? Smieszne. W styczniu podnieśli cenę biletów i za przejazd 5 km trzeba płacić 3,20 zł. Linia nr2 Jarosław-Pełkinie.
podziękuj pisowi za podniesienia akcyzy i innych podatków, jeżeli teraz by nie podnieśli to by w sierpniu podnieśli 2 krotnie
ANALIZA MA KOSZTOWAĆ 35 TYŚ ZŁOTYCHZA COW MZK NIE MA PRACOWNIKÓW NA ETACIENA CZYM MA POLEGAĆ TA ANALIZATO JEST DOPIERO ŚMIESZNE !!!A DARMOWE PRZEJAZDY TEŻ SĄ ŚMIESZNE
Każdy pracownik na etacie napisze ze jest super. Ew napisze o lekkich niedociągnięciach. Dlatego trzeba zatrudnić zewnętrzna firmę. Aby hej pracownicy rozpoznał problem zarówno z trasami, czasem przejazdu a przedewszystkim zebe poznali opinie mieszkańców i zamiescilli w raporcie. Masz super przykład etetowcow/ikwidacja Lini, przystanków, i skrócenie godzin kursów. Nie licząc się z mieszkancami
@wybiorcaJesteś głupim PeOwcem i masz oczy zaślepione nienawiścią do PiS Ale ty jesteś w mniejszości
@ gośc, nie jestem realistą, I przedewszystkim na wzrost transportu ma wpływ koszt paliwa w tym ( 45 akcyzowej akcyzy, samych podatków w paliwie masz 58 % samego kosztu paliwa). Nie licząc kosztów samego paliwa. Tabor MZK ma średnio 15 lat zgadza się ??? co za tym idzie większe normy emisji ( wysze koszta odprowadzanie tzw opłaty ekologicznej) i wiele innych dzięki rządzom obecnej władzy w tym radnym bezradnym którzy przez 15 lat siedzieli i pier w stołki. zamaiast zajmować się zmianami w mieście. Co przez 15 lat zostało zrobione?? nawet nie potrafiono wyegzekwować budowy galerii. Mimo dotocji UE nie zrobiono remontu Kraszewskiego wymieniać dalej??
A może otworzyc linie podmiejskie z jednej strony do Przeworska z drugiej do Radymna?
Reaktywować linie podmiejskie : 1,5,6,7,11 .
po co żeby dobiły MZK kto będzie nimi jeździł - kto z tamtych stron chce dostać się do pracy do Jarosławia jeździ prywatnymi - a pozostali mają w domach po 3 samochody
zatrudnić firmę zewnętrzną po to aby wydać kasęa na etacie w MZK - tylko co miesiąc przelać im pobory na kontadobra polityka
Taka analizę to potrafi zrobić kilku rozsądnych mieszkańców miasta bo najlepiej wiedzą gdzie się jeździ i po co. Jeździ się na cmentarz ( pod bramami nie ma żadnego przystanku) , na ogródki działkowe, do kościoła, całe Wilcze jest praktycznie bez autobusu, gdzie linie autobusowe w kierunku Kruhela ? Przystanki wyglądają jak kurze grzędy. Firmę zewnętrzną trzeba zatrudniać? Nie wystarczy zdrowy rozsądek?
czy to bezie firma czy umowy zlecenia (prywaciarze, cywile) to i tak trzeba zapłacic. rozumiem ze wy za tarmo zrobicie taka analize???
bardzo dobrze jestem za teraz rozkład jazdy jest beznadziejny albo jedzie 3 autobusy naraz albo nie ma wogóle może to się zmieni
Dlaczego ceny paliw w Jarosławiu i najbliższej okolicy są wyższe średnio o ok. 40 gr. niż np. w Rzeszowie? Porównanie cen jednego z "narodowych" koncernów.
Darmowe autobusy ? Smieszne. W styczniu podnieśli cenę biletów i za przejazd 5 km trzeba płacić 3,20 zł. Linia nr2 Jarosław-Pełkinie.
podziękuj pisowi za podniesienia akcyzy i innych podatków, jeżeli teraz by nie podnieśli to by w sierpniu podnieśli 2 krotnie
ANALIZA MA KOSZTOWAĆ 35 TYŚ ZŁOTYCHZA COW MZK NIE MA PRACOWNIKÓW NA ETACIENA CZYM MA POLEGAĆ TA ANALIZATO JEST DOPIERO ŚMIESZNE !!!A DARMOWE PRZEJAZDY TEŻ SĄ ŚMIESZNE