Reklama

Arcybiskup przejdzie z wiernymi cały szlak [WIDEO]

05/07/2018 19:00

38. Przemyska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszyła. Wraz z wiernymi od lat wędruje abp. Adam Szal, metropolita przemyski. – Kulminacyjnym doświadczeniem pielgrzymki jest wejście na Jasną Górę, to jest najpiękniejsze – mówi w rozmowie.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość OK - niezalogowany 2018-07-06 07:15:22

    Fajne klimaty, świetna atmosfera, brak podziału i zacietrzewienia politycznego między ludźmi. Byłem 30 lat temu w gr. św. Józefa. Ciekawe, czy teraz pielgrzymka jest wolna od polityki. Trzymajcie się! Jak najmniej pęcherzy!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    JAN - niezalogowany 2018-07-06 09:52:51

    Najlepsza tyła Salezjańska na ŚDM na Jasnej Górze w 1991r.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gnot - niezalogowany 2018-07-06 11:52:10

    Wspaniały człowiek i Arcybiskup,który jest Godnym nastepca Ignacego Tokarczuka.Bo Józio to kombinator.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama