38. Przemyska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszyła. Wraz z wiernymi od lat wędruje abp. Adam Szal, metropolita przemyski. – Kulminacyjnym doświadczeniem pielgrzymki jest wejście na Jasną Górę, to jest najpiękniejsze – mówi w rozmowie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Fajne klimaty, świetna atmosfera, brak podziału i zacietrzewienia politycznego między ludźmi. Byłem 30 lat temu w gr. św. Józefa. Ciekawe, czy teraz pielgrzymka jest wolna od polityki. Trzymajcie się! Jak najmniej pęcherzy!
Najlepsza tyła Salezjańska na ŚDM na Jasnej Górze w 1991r.
Wspaniały człowiek i Arcybiskup,który jest Godnym nastepca Ignacego Tokarczuka.Bo Józio to kombinator.
Fajne klimaty, świetna atmosfera, brak podziału i zacietrzewienia politycznego między ludźmi. Byłem 30 lat temu w gr. św. Józefa. Ciekawe, czy teraz pielgrzymka jest wolna od polityki. Trzymajcie się! Jak najmniej pęcherzy!
Najlepsza tyła Salezjańska na ŚDM na Jasnej Górze w 1991r.
Wspaniały człowiek i Arcybiskup,który jest Godnym nastepca Ignacego Tokarczuka.Bo Józio to kombinator.