Dziś, 15 lutego, sąd tymczasowo aresztował na 2 miesiące 4 pseudokibiców, którzy brali udział we wtorkowej bójce w rejonie galerii Millenium Hall w Rzeszowie.
Tego dnia doszło do zbiegowiska i bójki pomiędzy pseudokibicami Resovii i Stali Rzeszów. W zajściu uczestniczyło ok. 40 – 50 pseudokibiców, trwało raptem 2 – 3 minuty, po czym jego uczestnicy się rozbiegli.Na podstawie zebranego materiału dowodowego policjanci do tej pory zatrzymali 4 mężczyzn w wieku od 20 do 32 lat, z powiatu rzeszowskiego. Postawiono im zarzut czynnego udziału w bójce o charakterze chuligańskim. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie, dzisiaj sąd rejonowy tymczasowo aresztował mężczyzn na 2 miesiące. Policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze