– Ponieważ akurat na wtorek był wyznaczony termin odbioru odpadów zielonych, potrzebowałem zaopatrzyć się w worki o odpowiednim kolorze, by je wystawić zgodnie z harmonogramem. Niestety w poniedziałek nigdzie nie były dostępne. PSZOK przy Wilsona jest akurat w poniedziałki nieczynny, a przy Słowackiego, gdzie kiedyś można było je kupić w punkcie PGK, zlikwidowano ich sprzedaż. Wobec tego zostałem z niczym, bo nie zrobiłem sobie odpowiedniego zapasu. Myślę, że świetnym rozwiązaniem dla takiego problemu byłby automat ustawiony przy PSZOK-u albo w magistracie, w którym można by zakupić worki służące do segregacji bez potrzeby angażowania obsługi. Pewnie zapewnienie i ustawienie takiego nie byłoby dużym problemem, a skutecznie rozwiązałoby kłopotliwą sprawę. Taki sposób stosuje się już z powodzeniem w innych miastach, można by spróbować go i u nas
– podsuwa pomysł mieszkaniec.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze