Reklama

Autorzy najpiękniejszych kartek nagrodzeni

29/03/2018 09:30

186 kartek wielkanocnych nadesłali mieszkańcy Jarosławia na IV edycję „Konkursu plastycznego na kartkę świąteczną z motywem miasta Jarosławia – Wielkanoc 2018”. Spośród nich komisja konkursowa wytypowała 12, a w ubiegły czwartek, 15 marca, w sali narad ratusza burmistrz Waldemar Paluch wręczył nagrody laureatom.

Zwycięzcy otrzymali upominki rzeczowe, bilety do kina oraz pakiety ekologiczne. Najmłodszych cieszyły chyba najbardziej łakocie dołączone do nagród, w tym świąteczne pierniki przygotowane przez lokalnego producenta. Dodatkowym wyróżnieniem dla laureatki I miejsca w kategorii mieszkaniec – Izbeli Krygowskiej – będzie zamieszczenie jej projektu na okładce najbliższego numeru Kalejdoskopu Jarosławskiego. Zwyczajem lat ubiegłych zwycięzcy otrzymali także pakiet wydrukowanych na podstawie ich projektów kartek wielkanocnych.

Zgodnie z ideą konkursu najlepsze prace zostały opracowane drukarsko i stały się pocztówkami, jakie z okazji świąt Urząd Miasta Jarosławia wysyła do swoich partnerów, okolicznych samorządów, placówek oświatowych, instytucji i stowarzyszeń. W tym roku wszystkie prace zostały przekazane organizatorom „Jarosławskich Pól Nadziei”. Wolontariusze będą je kolportować na terenie miasta, a dochód z akcji zostanie przekazany jarosławskiemu Hospicjum im. św. Jana Pawła II.

Reklama


fot.Bartłomiej Pacek
Wyróżniono 12 prac. Najlepsze zostały opracowane drukarsko i stały się pocztówkami, jakie z okazji świąt wysyłał Urząd Miasta Jarosławia.


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama